<< < svibanj 2018 > >>
npusčps
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
2. ŽNL 2017./2018.
Posljednja izmjena: 20.5.2018.

RASPORED 2. ŽNL SEZONA 2017./2018.

(PROLJEĆE)

KOLO 14

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

1.05.2018 17:00

Majur

Radnik - Lokomotiva

7 : 0

Slobodan

 

Hajduk

 

1.05.2018 17:00

Međurić

Metalac - Dinamo (O)

5 : 2

1.05.2018 17:00

Stara Subocka

Croatia - Slavonac

2 : 1

18.03.2018 15:00

Greda Sunjska

Sunjski - Podovi

3 : 1

18.03.2018 15:00

Sisak

Zeleni Brijeg - Una-Mladost

2 : 0

1.05.2018 17:00

Pešćenica

Pešćenica - Jelengrad

2 : 1

KOLO 15

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

25.03.2018 16:00

Pešćenica

Pešćenica - Radnik

2 : 2

25.03.2018 16:00

Gornja Jelenska

Jelengrad - Zeleni Brijeg

0 : 2

24.03.2018 15:00

Hrvatska Dubica

Una-Mladost - Sunjski

0 : 1

25.03.2018 16:00

Dvor

Podovi - Croatia

5 : 0

25.03.2018 16:00

Lipovljani

Slavonac - Metalac

1 : 2

25.03.2018 16:00

Osekovo

Dinamo (O) - Hajduk

2 : 0

Slobodan

 

Lokomotiva

-:-

KOLO 16

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

Slobodan

 

Radnik

-:-

31.03.2018 16:00

Kutina

Lokomotiva - Dinamo (O)

2 : 3

31.03.2018 16:00

Sela

Hajduk - Slavonac

3 : 0

31.03.2018 16:00

Međurić

Metalac - Podovi

1 : 2

31.03.2018 16:00

Stara Subocka

Croatia - Una-Mladost

1 : 1

31.03.2018 16:00

Greda Sunjska

Sunjski - Jelengrad

5 : 1

31.03.2018 16:00

Sisak

Zeleni Brijeg - Pešćenica

2 : 0

KOLO 17

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

08.04.2018 16:00

Sisak

Zeleni Brijeg - Radnik

0 : 3

08.04.2018 16:00

Pešćenica

Pešćenica - Sunjski

2 : 1

08.04.2018 16:00

Gornja Jelenska

Jelengrad - Croatia

0 : 0

07.04.2018 16:00

Hrvatska Dubica

Una-Mladost - Metalac

0 : 4

08.04.2018 16:00

Dvor

Podovi - Hajduk

0 : 0

08.04.2018 16:00

Lipovljani

Slavonac - Lokomotiva

1 : 2

Slobodan

 

Dinamo (O)

-:-

KOLO 18

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

14.04.2018 16:30

Majur

Radnik - Dinamo (O)

3 : 0

Slobodan

 

Slavonac

-:-

15.04.2018 16:30

Kutina

Lokomotiva - Podovi

4 : 3

15.04.2018 16:30

Sela

Hajduk - Una-Mladost

3 : 3

15.04.2018 16:30

Međurić

Metalac - Jelengrad

6 : 0

15.04.2018 16:30

Stara Subocka

Croatia - Pešćenica

1 : 1

15.04.2018 16:30

Greda Sunjska

Sunjski - Zeleni Brijeg

0 : 1

KOLO 19

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

22.04.2018 16:30

Greda Sunjska

Sunjski - Radnik

2 : 2

22.04.2018 17:30

Sisak

Zeleni Brijeg - Croatia

4 : 0

22.04.2018 16:30

Pešćenica

Pešćenica - Metalac

0 : 1

22.04.2018 16:30

Gornja Jelenska

Jelengrad - Hajduk

3 : 1

21.04.2018 16:30

Hrvatska Dubica

Una-Mladost - Lokomotiva

2 : 0

Slobodan

 

Podovi

-:-

22.04.2018 16:30

Lipovljani

Slavonac - Dinamo (O)

1 : 4

KOLO 20

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

28.04.2018 16:30

Majur

Radnik - Slavonac

1 : 0

29.04.2018 16:30

Osekovo

Dinamo (O) - Podovi

1 : 3

Slobodan

 

Una-Mladost

-:-

29.04.2018 16:30

Kutina

Lokomotiva - Jelengrad

1 : 2

29.04.2018 16:30

Sela

Hajduk - Pešćenica

1 : 1

29.04.2018 16:30

Međurić

Metalac - Zeleni Brijeg

3 : 0

29.04.2018 16:30

Stara Subocka

Croatia - Sunjski

0 : 4

KOLO 21

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

06.05.2018 17:00

Stara Subocka

Croatia - Radnik

1 : 8

06.05.2018 17:00

Greda Sunjska

Sunjski - Metalac

3 : 5

06.05.2018 17:00

Sisak

Zeleni Brijeg - Hajduk

0 : 1

06.05.2018 17:00

Pešćenica

Pešćenica - Lokomotiva

2 : 1

Slobodan

 

Jelengrad

-:-

05.05.2018 17:00

Hrvatska Dubica

Una-Mladost - Dinamo (O)

1 : 5

06.05.2018 17:00

Dvor

Podovi - Slavonac

2 : 0

KOLO 22

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

12.05.2018 17:00

Majur

Radnik - Podovi

6 : 3

13.05.2018 17:00

Lipovljani

Slavonac - Una-Mladost

6 : 1

13.05.2018 17:00

Osekovo

Dinamo (O) - Jelengrad

1 : 0

Slobodan

 

Pešćenica

-:-

13.05.2018 17:00

Kutina

Lokomotiva - Zeleni Brijeg

3 : 0

13.05.2018 17:00

Sela

Hajduk - Sunjski

2 : 2

13.05.2018 17:00

Međurić

Metalac - Croatia

9 : 0

KOLO 23

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

20.05.2018 17:30

Međurić

Metalac - Radnik

4 : 2

20.05.2018 17:30

Stara Subocka

Croatia - Hajduk

1 : 0

20.05.2018 17:30

Greda Sunjska

Sunjski - Lokomotiva

1 : 6

Slobodan

 

Zeleni Brijeg

-:-

20.05.2018 17:30

Pešćenica

Pešćenica - Dinamo (O)

4 : 1

20.05.2018 17:30

Gornja Jelenska

Jelengrad - Slavonac

4 : 0

19.05.2018 17:30

Hrvatska Dubica

Una-Mladost - Podovi

2 : 3

KOLO 24

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

26.05.2018 18:00

Majur

Radnik - Una-Mladost

-:-

27.05.2018 18:00

Dvor

Podovi - Jelengrad

-:-

27.05.2018 18:00

Lipovljani

Slavonac - Pešćenica

-:-

27.05.2018 18:00

Osekovo

Dinamo (O) - Zeleni Brijeg

-:-

Slobodan

 

Sunjski

-:-

27.05.2018 18:00

Kutina

Lokomotiva - Croatia

-:-

27.05.2018 18:00

Sela

Hajduk - Metalac

-:-

KOLO 25

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

03.06.2018 18:00

Sela

Hajduk - Radnik

-:-

03.06.2018 18:00

Međurić

Metalac - Lokomotiva

-:-

Slobodan

 

Croatia

-:-

03.06.2018 18:00

Greda Sunjska

Sunjski - Dinamo (O)

-:-

03.06.2018 18:00

Sisak

Zeleni Brijeg - Slavonac

-:-

03.06.2018 18:00

Pešćenica

Pešćenica - Podovi

-:-

03.06.2018 18:00

Gornja Jelenska

Jelengrad - Una-Mladost

-:-

KOLO 26

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

10.06.2018 18:00

Majur

Radnik - Jelengrad

-:-

10.06.2018 18:00

Hrvatska Dubica

Una-Mladost - Pešćenica

-:-

10.06.2018 18:00

Dvor

Podovi - Zeleni Brijeg

-:-

10.06.2018 18:00

Lipovljani

Slavonac - Sunjski

-:-

10.06.2018 18:00

Osekovo

Dinamo (O) - Croatia

-:-

Slobodan

 

Metalac

-:-

10.06.2018 18:00

Kutina

Lokomotiva - Hajduk

-:-

DOKUMENTI:


Zapisnik o sastanku pred utakmicu Preuzmi...

Nalog za suca 2.ŽNL Preuzmi...

Nalog za delegata 2. ŽNL Preuzmi...

Upute za ocjenjivanje sudaca Preuzmi...

Sažetak promjena PNI - NOVO Preuzmi...

KRATKI PREGLED IZMJENA PNI 2016 - NOVO Preuzmi...

PRIJAVA POTRAŽIVANJA Preuzmi...
Hrvatski nogometni savez
Nogometni savez Sisačko-moslavačke županije
NK Slavonac - Lipovljani
NK Libertas
Nogometno središte Kutina
Nogometno središte Novska © 2009