<< < kolovoz 2017 > >>
npusčps
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
2. ŽNL 2016./2017.
Posljednja izmjena: 4.6.2017.

RASPORED 2. ŽNL SEZONA 2016./2017. (PROLJEĆE)

KOLO 14

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

12.03.2017 15:00

Jasenovac

Jasenovac - Vatrogasac

1 : 6

12.03.2017 15:00

Međurić

Metalac - Podovi

0 : 0

12.03.2017 15:00

Kutina

Lokomotiva - Sunjski

2 : 3

12.03.2017 15:00

Osekovo

Dinamo (O) - Sloga

1 : 0

12.03.2017 15:00

Hrvatska Dubica

Una-Mladost - Stari Grad

2 : 1

12.03.2017 15:00

Sisak

Zeleni Brijeg - Pešćenica

0 : 2

12.03.2017 15:00

Stara Subocka

Croatia - Slavonac

0 : 0

KOLO 15

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

19.03.2017 15:00

Stara Subocka

Croatia - Jasenovac

3 : 3 

19.03.2017 15:00

Lipovljani

Slavonac - Zeleni Brijeg

2 : 2 

19.03.2017 15:00

Pešćenica

Pešćenica - Una-Mladost

0 : 0 

19.03.2017 15:00

Kraljeva Velika

Stari Grad - Dinamo (O)

1 : 2 

19.03.2017 15:00

Hrastovica

Sloga - Lokomotiva

1 : 2 

19.03.2017 15:00

Greda Sunjska

Sunjski - Metalac

1 : 1 

19.03.2017 15:00

Dvor

Podovi - Vatrogasac

3 : 1 

KOLO 16

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

26.03.2017 16:00

Jasenovac

Jasenovac - Podovi

0 : 8 

25.03.2017 15:00

Husain

Vatrogasac - Sunjski

5 : 1 

26.03.2017 16:00

Međurić

Metalac - Sloga

8 : 0 

26.03.2017 16:00

Kutina

Lokomotiva - Stari Grad

10 : 2 

26.03.2017 16:00

Osekovo

Dinamo (O) - Pešćenica

0 : 0 

26.03.2017 16:00

Hrvatska Dubica

Una-Mladost - Slavonac

0 : 2 

26.03.2017 16:00

Sisak

Zeleni Brijeg - Croatia

4 : 0 

KOLO 17

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

02.04.2017 16:00

Sisak

Zeleni Brijeg - Jasenovac

5 : 0 

02.04.2017 16:00

Stara Subocka

Croatia - Una-Mladost

2 : 2  

02.04.2017 16:00

Lipovljani

Slavonac - Dinamo (O)

5 : 0 

02.04.2017 16:00

Pešćenica

Pešćenica - Lokomotiva

1 : 3 

02.04.2017 16:00

Kraljeva Velika

Stari Grad - Metalac

0 : 7 

02.04.2017 16:00

Hrastovica

Sloga - Vatrogasac

 1 : 2

02.04.2017 16:00

Greda Sunjska

Sunjski - Podovi

 4 : 2

KOLO 18

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

09.04.2017 16:00

Jasenovac

Jasenovac - Sunjski

2 : 4 

09.04.2017 16:00

Dvor

Podovi - Sloga

4 : 0 

08.04.2017 16:00

Husain

Vatrogasac - Stari Grad

3 : 0 (pf) 

09.04.2017 16:00

Međurić

Metalac - Pešćenica

7 : 0

09.04.2017 16:00

Kutina

Lokomotiva - Slavonac

3 : 1 

09.04.2017 16:00

Osekovo

Dinamo (O) - Croatia

3 : 0 

09.04.2017 16:00

Hrvatska Dubica

Una-Mladost - Zeleni Brijeg

3 : 0 

KOLO 19

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

15.04.2017 16:00

Hrvatska Dubica

Una-Mladost - Jasenovac

 4 : 0

17.04.2017 16:00

Sisak

Zeleni Brijeg - Dinamo (O)

 0 : 0

17.04.2017 16:00

Stara Subocka

Croatia - Lokomotiva

1 : 3 

17.04.2017 16:00

Lipovljani

Slavonac - Metalac

1 : 3 

15.04.2017 16:00

Pešćenica

Pešćenica - Vatrogasac

1 : 1

17.04.2017 16:00

Kraljeva Velika

Stari Grad - Podovi

1 : 4 

17.04.2017 16:00

Hrastovica

Sloga - Sunjski

1 : 12

KOLO 20

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

23.04.2017 16:30

Jasenovac

Jasenovac - Sloga

 5 : 0

23.04.2017 16:30

Greda Sunjska

Sunjski - Stari Grad

3 : 0 

23.04.2017 16:30

Dvor

Podovi - Pešćenica

13 : 0 

22.04.2017 16:30

Husain

Vatrogasac - Slavonac

 8 : 0

23.04.2017 16:30

Međurić

Metalac - Croatia

1 : 0 

23.04.2017 16:30

Kutina

Lokomotiva - Zeleni Brijeg

3 : 0 (pf)

23.04.2017 16:30

Osekovo

Dinamo (O) - Una-Mladost

6 : 0 

KOLO 21

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

30.04.2017 16:30

Osekovo

Dinamo (O) - Jasenovac

3 : 1 

30.04.2017 16:30

Hrvatska Dubica

Una-Mladost - Lokomotiva

1 : 1 

30.04.2017 16:30

Sisak

Zeleni Brijeg - Metalac

0 : 10 

30.04.2017 16:30

Stara Subocka

Croatia - Vatrogasac

1 : 6 

30.04.2017 16:30

Lipovljani

Slavonac - Podovi

1 : 3 

30.04.2017 16:30

Pešćenica

Pešćenica - Sunjski

1 : 5

30.04.2017 16:30

Kraljeva Velika

Stari Grad - Sloga

5 : 1 

KOLO 22

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

07.05.2017 17:00

Jasenovac

Jasenovac - Stari Grad

1 : 1 

07.05.2017 17:00

Hrastovica

Sloga - Pešćenica

7 : 3 

07.05.2017 17:00

Greda Sunjska

Sunjski - Slavonac

2 : 2 

07.05.2017 17:00

Dvor

Podovi - Croatia

2 : 3 

06.05.2017 17:00

Husain

Vatrogasac - Zeleni Brijeg

11 : 0 

07.05.2017 17:00

Međurić

Metalac - Una-Mladost

3 : 1 

07.05.2017 17:00

Kutina

Lokomotiva - Dinamo (O)

1 : 4 

KOLO 23

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

14.05.2017 17:00

Kutina

Lokomotiva - Jasenovac

11 : 1 

14.05.2017 17:00

Osekovo

Dinamo (O) - Metalac

3 : 5 

14.05.2017 17:00

Hrvatska Dubica

Una-Mladost - Vatrogasac

1 : 4 

14.05.2017 17:00

Sisak

Zeleni Brijeg - Podovi

1 : 0 

14.05.2017 17:00

Stara Subocka

Croatia - Sunjski

3 : 0 

14.05.2017 17:00

Lipovljani

Slavonac - Sloga

6 : 3 

14.05.2017 17:00

Pešćenica

Pešćenica - Stari Grad

6 : 2 

KOLO 24

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

21.05.2017 17:00

Jasenovac

Jasenovac - Pešćenica

otkazana 

21.05.2017 17:00

Kraljeva Velika

Stari Grad - Slavonac

0 : 4 

21.05.2017 17:00

Hrastovica

Sloga - Croatia

1 : 1 

21.05.2017 17:00

Greda Sunjska

Sunjski - Zeleni Brijeg

4 : 0 

21.05.2017 17:00

Dvor

Podovi - Una-Mladost

2 : 3 

20.05.2017 17:00

Husain

Vatrogasac - Dinamo (O)

10 : 1 

21.05.2017 17:00

Međurić

Metalac - Lokomotiva

2 : 1 

KOLO 25

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

28.05.2017 18:00

Međurić

Metalac - Jasenovac

4 : 1 

28.05.2017 18:00

Kutina

Lokomotiva - Vatrogasac

4 : 2 

28.05.2017 18:00

Osekovo

Dinamo (O) - Podovi

4 : 3 

28.05.2017 18:00

Hrvatska Dubica

Una-Mladost - Sunjski

3 : 0 

28.05.2017 18:00

Sisak

Zeleni Brijeg - Sloga

2 : 1 

28.05.2017 18:00

Stara Subocka

Croatia - Stari Grad

3 : 0 

28.05.2017 18:00

Lipovljani

Slavonac - Pešćenica

4 : 0 

KOLO 26

Datum/vrijeme

Mjesto

Klubovi

Rezultat

04.06.2017 18:00

Jasenovac

Jasenovac - Slavonac

1 : 4 

04.06.2017 18:00

Pešćenica

Pešćenica - Croatia

3 : 1 

04.06.2017 18:00

Kraljeva Velika

Stari Grad - Zeleni Brijeg

4 : 0 

04.06.2017 18:00

Hrastovica

Sloga - Una-Mladost

1 : 3 

04.06.2017 16:00

Greda Sunjska

Sunjski - Dinamo (O)

1 : 5 

04.06.2017 18:00

Dvor

Podovi - Lokomotiva

nije igrano 

03.06.2017 18:00

Husain

Vatrogasac - Metalac

2 : 1 

DOKUMENTI:


Zapisnik o sastanku pred utakmicu Preuzmi...

Nalog za suca 2.ŽNL Preuzmi...

Adresar klubova 2. ŽNL 16/17 Preuzmi...

Nalog za delegata 2. ŽNL Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 1. kolo Preuzmi...

Upute za ocjenjivanje sudaca Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 2. kolo Preuzmi...

Propozicije natjecanja Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 3. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 4. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 5. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 6. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 7. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 8. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 9. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 10. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 11. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 12. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 13. kolo Preuzmi...

Sažetak promjena PNI - NOVO Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 14. kolo Preuzmi...

KRATKI PREGLED IZMJENA PNI 2016 - NOVO Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 15. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 16. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 17. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 18. kolo Preuzmi...

PRIJAVA POTRAŽIVANJA Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 19. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 20. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 21. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 22. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 23. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 24. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 25. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 26. kolo Preuzmi...

Izviješće o natjecanju 2. ŽNL Preuzmi...
Hrvatski nogometni savez
Nogometni savez Sisačko-moslavačke županije
NK Slavonac - Lipovljani
NK Libertas
Nogometno središte Kutina
Nogometno središte Novska © 2009