<< < ožujak 2019 > >>
npusčps
242526272812
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
2. ŽNL 2018./2019.
Posljednja izmjena: 17.3.2019.

RASPORED NATJECANJA PROLJEĆE 2018./2019.

Kolo 14

09.03.2019 15:00

Repušnica

Mladost (R) - Slavonac

4 : 2

10.03.2019 15:00

Bročice

Strug - Lokomotiva

2 : 1

10.03.2019 15:00

Gornja Jelenska

Jelengrad - Zeleni Brijeg

3 : 1 

10.03.2019 15:00

Međurić

Metalac - Hajduk

1 : 5 

10.03.2019 15:00

Dvor

Podovi - Una-Mladost

2 : 1

10.03.2019 15:00

Petrinja

Češko Selo - Croatia

3 : 0 

10.03.2019 15:00

Rajić

Sokol - Sunjski

2 : 0

Kolo 15

16.03.2019 15:00

Hrvatska Dubica

Una-Mladost  - Metalac

2 : 2 

16.03.2019 17:30

Sisak

Zeleni Brijeg - Lokomotiva

5 : 3

17.03.2019 15:00

Rajić

Sokol - Strug

2 : 2 

17.03.2019 15:00

Greda Sunjska

Sunjski - Češko Selo

3 : 1 

17.03.2019 15:00

Stara Subocka

Croatia - Podovi

3 : 2 

17.03.2019 15:00

Sela

Hajduk - Mladost (R)

1 : 2 

17.03.2019 15:00

Lipovljani

Slavonac - Jelengrad

1 : 1 

Kolo 16

23.03.2019 15:00

Repušnica

Mladost (R) - Una-Mladost

 

24.03.2019 15:00

Bročice

Strug - Zeleni Brijeg

 

24.03.2019 15:00

Kutina

Lokomotiva - Slavonac

 

24.03.2019 15:00

Gornja Jelenska

Jelengrad - Hajduk

 

24.03.2019 15:00

Međurić

Metalac - Croatia

 

24.03.2019 15:00

Dvor

Podovi - Sunjski

 

24.03.2019 15:00

Petrinja

Češko Selo - Sokol

 

Kolo 17

30.03.2019 15:00

Hrvatska Dubica

Una-Mladost  - Jelengrad

 

31.03.2019 16:00

Petrinja

Češko Selo - Strug

 

31.03.2019 16:00

Rajić

Sokol - Podovi

 

31.03.2019 16:00

Greda Sunjska

Sunjski - Metalac

 

31.03.2019 16:00

Stara Subocka

Croatia - Mladost (R)

 

31.03.2019 16:00

Sela

Hajduk - Lokomotiva

 

31.03.2019 16:00

Lipovljani

Slavonac - Zeleni Brijeg

 

Kolo 18

06.04.2019 16:00

Sisak

Zeleni Brijeg - Hajduk

 

06.04.2019 16:00

Repušnica

Mladost (R) - Sunjski

 

07.04.2019 16:00

Bročice

Strug - Slavonac

 

07.04.2019 16:00

Kutina

Lokomotiva - Una-Mladost

 

07.04.2019 16:00

Gornja Jelenska

Jelengrad - Croatia

 

07.04.2019 16:00

Međurić

Metalac - Sokol

 

07.04.2019 16:00

Dvor

Podovi - Češko Selo

 

Kolo 19

13.04.2019 16:30

Hrvatska Dubica

Una-Mladost  - Zeleni Brijeg

 

14.04.2019 16:30

Dvor

Podovi - Strug

 

14.04.2019 16:30

Petrinja

Češko Selo - Metalac

 

14.04.2019 16:30

Rajić

Sokol - Mladost (R)

 

14.04.2019 16:30

Greda Sunjska

Sunjski - Jelengrad

 

14.04.2019 16:30

Stara Subocka

Croatia - Lokomotiva

 

14.04.2019 16:30

Sela

Hajduk - Slavonac

 

Kolo 20

20.04.2019 16:30

Sisak

Zeleni Brijeg - Croatia

 

20.04.2019 16:30

Repušnica

Mladost (R) - Češko Selo

 

22.04.2019 16:30

Bročice

Strug - Hajduk

 

22.04.2019 16:30

Lipovljani

Slavonac - Una-Mladost

 

22.04.2019 16:30

Kutina

Lokomotiva - Sunjski

 

22.04.2019 16:30

Gornja Jelenska

Jelengrad - Sokol

 

22.04.2019 16:30

Međurić

Metalac - Podovi

 

Kolo 21

27.04.2019 16:30

Hrvatska Dubica

Una-Mladost  - Hajduk

 

28.04.2019 16:30

Međurić

Metalac - Strug

 

28.04.2019 16:30

Dvor

Podovi - Mladost (R)

 

28.04.2019 16:30

Petrinja

Češko Selo - Jelengrad

 

28.04.2019 16:30

Rajić

Sokol - Lokomotiva

 

28.04.2019 16:30

Greda Sunjska

Sunjski - Zeleni Brijeg

 

28.04.2019 16:30

Stara Subocka

Croatia - Slavonac

 

Kolo 22

04.05.2019 17:00

Sisak

Zeleni Brijeg - Sokol

 

04.05.2019 17:00

Repušnica

Mladost (R) - Metalac

 

05.05.2019 17:00

Bročice

Strug - Una-Mladost

 

05.05.2019 17:00

Sela

Hajduk - Croatia

 

05.05.2019 17:00

Lipovljani

Slavonac - Sunjski

 

05.05.2019 17:00

Kutina

Lokomotiva - Češko Selo

 

05.05.2019 17:00

Gornja Jelenska

Jelengrad - Podovi

 

Kolo 23

11.05.2019 17:00

Repušnica

Mladost (R) - Strug

 

12.05.2019 17:00

Međurić

Metalac - Jelengrad

 

12.05.2019 17:00

Dvor

Podovi - Lokomotiva

 

12.05.2019 17:00

Petrinja

Češko Selo - Zeleni Brijeg

 

12.05.2019 17:00

Rajić

Sokol - Slavonac

 

12.05.2019 17:00

Greda Sunjska

Sunjski - Hajduk

 

12.05.2019 17:00

Stara Subocka

Croatia - Una-Mladost

 

Kolo 24

18.05.2019 17:30

Hrvatska Dubica

Una-Mladost  - Sunjski

 

18.05.2019 17:30

Sisak

Zeleni Brijeg - Podovi

 

19.05.2019 17:30

Bročice

Strug - Croatia

 

19.05.2019 17:30

Sela

Hajduk - Sokol

 

19.05.2019 17:30

Lipovljani

Slavonac - Češko Selo

 

19.05.2019 17:30

Kutina

Lokomotiva - Metalac

 

19.05.2019 17:30

Gornja Jelenska

Jelengrad - Mladost (R)

 

Kolo 25

26.05.2019 18:00

Gornja Jelenska

Jelengrad - Strug

 

26.05.2019 18:00

Repušnica

Mladost (R) - Lokomotiva

 

26.05.2019 18:00

Međurić

Metalac - Zeleni Brijeg

 

26.05.2019 18:00

Dvor

Podovi - Slavonac

 

26.05.2019 18:00

Petrinja

Češko Selo - Hajduk

 

26.05.2019 18:00

Rajić

Sokol - Una-Mladost

 

26.05.2019 18:00

Greda Sunjska

Sunjski - Croatia

 

Kolo 26

02.06.2019 18:00

Bročice

Strug - Sunjski

 

02.06.2019 18:00

Stara Subocka

Croatia - Sokol

 

02.06.2019 18:00

Hrvatska Dubica

Una-Mladost  - Češko Selo

 

02.06.2019 18:00

Sela

Hajduk - Podovi

 

02.06.2019 18:00

Lipovljani

Slavonac - Metalac

 

02.06.2019 18:00

Sisak

Zeleni Brijeg - Mladost (R)

 

02.06.2019 18:00

Kutina

Lokomotiva - Jelengrad

 

DOKUMENTI:


Adresar klubova 2. ŽNL Preuzmi...

Propozicije natjecanja 2. ŽNL Preuzmi...

Zapisnik o sastanku pred utakmicu Preuzmi...

Nalog za delegata Preuzmi...

Nalog za suca Preuzmi...

Prijava potraživanja Preuzmi...

Kontrola suđenja Preuzmi...

Raspored sudaca i delagata 1. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delagata 2. kolo Preuzmi...

NOVO Propozicije natjecanja 2. ŽNL Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 3. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 4. kolo Preuzmi...

KRATKI PREGLED IZMJENA PNI 2018-2019 Preuzmi...

PNI 2018-19 promjene pravila s objašnjenjima Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 5. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 6. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 7. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 8. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 9. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 10. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 11. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 12. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delagata 13. kolo Preuzmi...

Izviješće 2. ŽNL jesen 2018 2019 Preuzmi...

Raspored sudaca i delagata 14. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delagata 15. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delagata 16. kolo Preuzmi...
Hrvatski nogometni savez
Nogometni savez Sisačko-moslavačke županije
NK Slavonac - Lipovljani
NK Libertas
Nogometno središte Kutina
Nogometno središte Novska © 2009