<< < listopad 2018 > >>
npusčps
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910
3. ŽNL
Posljednja izmjena: 14.10.2018.

KUP

REZULTATI NATJECANJA

Kolo 1

26.08.2018 17:30

Jasenovac

Jasenovac - Naprijed

2 : 0

26.08.2018 17:30

Uštica

Uštica - Mladost

0 : 1

26.08.2018 17:30

Puska

Sava – Stari Grad

3 : 7

26.08.2018 17:30

Slobodan

Nafta

 

RASPORED NATJECANJA

Kolo 2

5.09.2018 17:00

Jasenovac

Jasenovac- Slavonac

 2 : 1

5.09.2018 17:00

Košutarica

Mladost - Nafta

 3 : 6

5.09.2018 17:00

K. Velika

Stari Grad - Strug

 7 : 6 11m

5.09.2018 17:00

St. Subocka

Croatia - Sokol

 2 : 0

 

Slobodan

Una Mladost

 


3. ŽNL RASPORED NATJECANJA

REZULTATI

Kolo 1

02.09.2018 17:00

Uštica

Uštica - Stari Grad

0 : 3 

02.09.2018 17:00

Kozarice

Nafta - Naprijed

2 : 0 

02.09.2018 17:00

Košutarica

Mladost - Jasenovac

2 : 4 

Slobodan

Sava

Kolo 2

08.09.2018 17:00

Krapje

Naprijed - Mladost

7 : 1 

09.09.2018 17:00

Kraljeva Velika

Stari Grad - Nafta

2 : 2 

09.09.2018 17:00

Puska

Sava - Uštica

2: 2 

Slobodan

Jasenovac

Kolo 3

16.09.2018 16:30

Kozarice

Nafta - Sava

7 : 2 

16.09.2018 16:30

Košutarica

Mladost - Stari Grad

3 : 1

16.09.2018 16:30

Jasenovac

Jasenovac - Naprijed

4 : 3 

Slobodan

Uštica

Kolo 4

23.09.2018 16:30

Kraljeva Velika

Stari Grad - Jasenovac

4 : 2 

23.09.2018 16:30

Puska

Sava - Mladost

4 : 0 

23.09.2018 16:30

Uštica

Uštica - Nafta

4 : 0 

Slobodan

Naprijed

Kolo 5

29.09.2018 16:00

Krapje

Naprijed - Stari Grad

2 : 1 

30.09.2018 16:00

Košutarica

Mladost - Uštica

2 : 1 

30.09.2018 16:00

Jasenovac

Jasenovac - Sava

3 : 4 

Slobodan

Nafta

Kolo 6

07.10.2018 16:00

Puska

Sava – Naprijed

3 : 3 

07.10.2018 16:00

Uštica

Uštica – Jasenovac

1 : 4

07.10.2018 16:00

Kozarice

Nafta – Mladost

0 : 1 

Slobodan

Stari Grad

Kolo 7

13.10.2018 15:30

Krapje

Naprijed - Uštica

1 : 4 

14.10.2018 15:30

Jasenovac

Jasenovac - Nafta

8 : 3 

14.10.2018 15:30

Kraljeva Velika

Stari Grad - Sava

5 : 0

Slobodan

Mladost

Kolo 8

20.10.2018 15:30

Krapje

Naprijed - Nafta

 

21.10.2018 15:30

Kraljeva Velika

Stari Grad - Uštica

 

21.10.2018 15:30

Jasenovac

Jasenovac - Mladost

 

Slobodan

Sava

Kolo 9

28.10.2018 14:00

Košutarica

Mladost - Naprijed

 

28.10.2018 14:00

Kozarice

Nafta - Stari Grad

 

28.10.2018 14:00

Uštica

Uštica - Sava

 

Slobodan

Jasenovac

Kolo 10

03.11.2018 14:00

Krapje

Naprijed - Jasenovac

 

04.11.2018 14:00

Puska

Sava - Nafta

 

04.11.2018 14:00

Kraljeva Velika

Stari Grad - Mladost

 

Slobodan

Uštica


DOKUMENTI:


PRIJAVA DUGOVANJA Preuzmi...

NOVO Nalog za delegata Preuzmi...

NOVO Nalog za suca Preuzmi...

Kontrola suđenja Preuzmi...

Raspored delegata 1. kolo Preuzmi...

Raspored delegata 2. kolo Preuzmi...

Raspored delegata 4. kolo Preuzmi...

Raspored delegata 5. kolo Preuzmi...

Raspored delegata 6. kolo Preuzmi...

Raspored delegata 7. kolo Preuzmi...
Hrvatski nogometni savez
Nogometni savez Sisačko-moslavačke županije
NK Slavonac - Lipovljani
NK Libertas
Nogometno središte Kutina
Nogometno središte Novska © 2009