<< < listopad 2018 > >>
npusčps
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910
2. ŽNL 2018./2019.
Posljednja izmjena: 14.10.2018.

RASPORED NATJECANJA

REZULTATI 

Kolo 1

25.08.2018 17:30

Hrvatska Dubica

Una-Mladost  - Podovi

 3 : 1

26.08.2018 17:30

Kutina

Lokomotiva - Strug

 3 : 1

26.08.2018 17:30

Sisak

Zeleni Brijeg - Jelengrad

 1 : 1

26.08.2018 17:30

Lipovljani

Slavonac - Mladost (R)

 0 : 2

26.08.2018 17:30

Sela

Hajduk - Metalac

1 : 0

26.08.2018 17:30

Stara Subocka

Croatia - Češko Selo

 odg.

26.08.2018 17:30

Greda Sunjska

Sunjski - Sokol

 2 : 3

Kolo 2

01.09.2018 17:00

Repušnica

Mladost (R) - Hajduk

 5 : 1

02.09.2018 17:00

Bročice

Strug - Sokol

 3 : 3

02.09.2018 17:00

Petrinja

Češko Selo - Sunjski

 1 : 1

02.09.2018 17:00

Dvor

Podovi - Croatia

 2 : 0

02.09.2018 17:00

Međurić

Metalac - Una-Mladost

 6 : 1

02.09.2018 17:00

Gornja Jelenska

Jelengrad - Slavonac

 6 : 3

02.09.2018 17:00

Kutina

Lokomotiva - Zeleni Brijeg

 5 : 0

Kolo 3

08.09.2018 17:00

Hrvatska Dubica

Una-Mladost  - Mladost (R)

 0 : 1

09.09.2018 17:00

Sisak

Zeleni Brijeg - Strug

 0 : 0

09.09.2018 17:00

Lipovljani

Slavonac - Lokomotiva

 0 : 1

09.09.2018 17:00

Sela

Hajduk - Jelengrad

 4 : 2

09.09.2018 17:00

Stara Subocka

Croatia - Metalac

 1 : 1

09.09.2018 17:00

Greda Sunjska

Sunjski - Podovi

 2 : 3 

09.09.2018 17:00

Rajić

Sokol - Češko Selo

 4 : 1

Kolo 4

15.09.2018 16:30

Repušnica

Mladost (R) - Croatia

 2 : 1

16.09.2018 16:30

Bročice

Strug - Češko Selo

 3 : 2

16.09.2018 16:30

Dvor

Podovi - Sokol

 2 : 0

16.09.2018 16:30

Međurić

Metalac - Sunjski

 1 : 6

16.09.2018 16:30

Gornja Jelenska

Jelengrad - Una-Mladost

 1 : 1

16.09.2018 16:30

Kutina

Lokomotiva - Hajduk

 2 : 1

16.09.2018 16:30

Sisak

Zeleni Brijeg - Slavonac

 3 : 3

Kolo 5

22.09.2018 16:30

Hrvatska Dubica

Una-Mladost  - Lokomotiva

3 : 1

23.09.2018 16:30

Lipovljani

Slavonac - Strug

2 : 2

23.09.2018 16:30

Sela

Hajduk - Zeleni Brijeg

3 : 1 

23.09.2018 16:30

Stara Subocka

Croatia - Jelengrad

2 : 2 

23.09.2018 16:30

Greda Sunjska

Sunjski - Mladost (R)

0 : 6 

23.09.2018 16:30

Rajić

Sokol - Metalac

5 : 0 

23.09.2018 16:30

Petrinja

Češko Selo - Podovi

0 : 2 

Kolo 6

29.09.2018 16:00

Repušnica

Mladost (R) - Sokol

 3 : 0

29.09.2018 16:00

Bročice

Strug - Podovi

 2 : 4

30.09.2018 16:00

Međurić

Metalac - Češko Selo

 1 : 2

30.09.2018 16:00

Gornja Jelenska

Jelengrad - Sunjski

 2 : 1

30.09.2018 16:00

Kutina

Lokomotiva - Croatia

 2 : 1

30.09.2018 16:00

Sisak

Zeleni Brijeg - Una-Mladost

 1 : 1

30.09.2018 16:00

Lipovljani

Slavonac - Hajduk

 1 : 3

Kolo 7

06.10.2018 16:00

Hrvatska Dubica

Una-Mladost  - Slavonac

 2 : 4

07.10.2018 16:00

Sela

Hajduk - Strug

 2 : 0

07.10.2018 16:00

Stara Subocka

Croatia - Zeleni Brijeg

 4 : 0

07.10.2018 16:00

Greda Sunjska

Sunjski - Lokomotiva

 2 : 1

07.10.2018 16:00

Rajić

Sokol - Jelengrad

 5 : 1

07.10.2018 16:00

Petrinja

Češko Selo - Mladost (R)

1 : 0 

07.10.2018 16:00

Dvor

Podovi - Metalac

8 : 2 

Kolo 8

13.10.2018 15:30

Repušnica

Mladost (R) - Podovi

 1 : 1

14.10.2018 15:30

Bročice

Strug - Metalac

 2 : 1

14.10.2018 15:30

Gornja Jelenska

Jelengrad - Češko Selo

 2 : 4

14.10.2018 15:30

Kutina

Lokomotiva - Sokol

 2 : 3

14.10.2018 15:30

Sisak

Zeleni Brijeg - Sunjski

 2 : 2

14.10.2018 15:30

Lipovljani

Slavonac - Croatia

 2 : 2

14.10.2018 15:30

Sela

Hajduk - Una-Mladost

 2 : 1

Kolo 9

20.10.2018 15:30

Hrvatska Dubica

Una-Mladost  - Strug

 

21.10.2018 15:30

Stara Subocka

Croatia - Hajduk

 

21.10.2018 15:30

Greda Sunjska

Sunjski - Slavonac

 

21.10.2018 15:30

Rajić

Sokol - Zeleni Brijeg

 

21.10.2018 15:30

Petrinja

Češko Selo - Lokomotiva

 

21.10.2018 15:30

Dvor

Podovi - Jelengrad

 

21.10.2018 15:30

Međurić

Metalac - Mladost (R)

 

Kolo 10

27.10.2018 14:00

Hrvatska Dubica

Una-Mladost  - Croatia

 

28.10.2018 14:00

Bročice

Strug - Mladost (R)

 

28.10.2018 14:00

Gornja Jelenska

Jelengrad - Metalac

 

28.10.2018 14:00

Kutina

Lokomotiva - Podovi

 

28.10.2018 14:00

Sisak

Zeleni Brijeg - Češko Selo

 

28.10.2018 14:00

Lipovljani

Slavonac - Sokol

 

28.10.2018 14:00

Sela

Hajduk - Sunjski

 

Kolo 11

03.11.2018 14:00

Repušnica

Mladost (R) - Jelengrad

 

04.11.2018 14:00

Stara Subocka

Croatia - Strug

 

04.11.2018 14:00

Greda Sunjska

Sunjski - Una-Mladost

 

04.11.2018 14:00

Rajić

Sokol - Hajduk

 

04.11.2018 14:00

Petrinja

Češko Selo - Slavonac

 

04.11.2018 14:00

Dvor

Podovi - Zeleni Brijeg

 

04.11.2018 14:00

Međurić

Metalac - Lokomotiva

 

Kolo 12

10.11.2018 13:30

Hrvatska Dubica

Una-Mladost  - Sokol

 

11.11.2018 13:30

Bročice

Strug - Jelengrad

 

11.11.2018 13:30

Kutina

Lokomotiva - Mladost (R)

 

11.11.2018 13:30

Sisak

Zeleni Brijeg - Metalac

 

11.11.2018 13:30

Lipovljani

Slavonac - Podovi

 

11.11.2018 13:30

Sela

Hajduk - Češko Selo

 

11.11.2018 13:30

Stara Subocka

Croatia - Sunjski

 

Kolo 13

17.11.2018 13:30

Repušnica

Mladost (R) - Zeleni Brijeg

 

18.11.2018 13:30

Greda Sunjska

Sunjski - Strug

 

18.11.2018 13:30

Rajić

Sokol - Croatia

 

18.11.2018 13:30

Petrinja

Češko Selo - Una-Mladost

 

18.11.2018 13:30

Dvor

Podovi - Hajduk

 

18.11.2018 13:30

Međurić

Metalac - Slavonac

 

18.11.2018 13:30

Gornja Jelenska

Jelengrad - Lokomotiva

 

DOKUMENTI:


Adresar klubova 2. ŽNL Preuzmi...

Propozicije natjecanja 2. ŽNL Preuzmi...

Zapisnik o sastanku pred utakmicu Preuzmi...

Nalog za delegata Preuzmi...

Nalog za suca Preuzmi...

Prijava potraživanja Preuzmi...

Kontrola suđenja Preuzmi...

Raspored sudaca i delagata 1. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delagata 2. kolo Preuzmi...

NOVO Propozicije natjecanja 2. ŽNL Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 3. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 4. kolo Preuzmi...

KRATKI PREGLED IZMJENA PNI 2018-2019 Preuzmi...

PNI 2018-19 promjene pravila s objašnjenjima Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 5. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 6. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 7. kolo Preuzmi...

Raspored sudaca i delegata 8. kolo Preuzmi...
Hrvatski nogometni savez
Nogometni savez Sisačko-moslavačke županije
NK Slavonac - Lipovljani
NK Libertas
Nogometno središte Kutina
Nogometno središte Novska © 2009