<< < listopad 2018 > >>
npusčps
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910
1. ŽNL
Posljednja izmjena: 14.10.2018.

RASPORED NATJECANJA JESEN 2018/2019

REZULTATI

Kolo 1

25.08.2018 17:30

Topolovac

TŠK-1932 - Radnik

0:1

25.08.2018 17:30

Sisak

Metalac - BSK

2:0

25.08.2018 17:30

Popovača

ŠNK "Moslavac" - Vatrogasac

0:1

25.08.2018 17:30

Topusko

Topusko - Libertas

1:6

25.08.2018 17:30

Velika Ludina

Sokol (L) - Pešćenica

5:1

25.08.2018 17:30

Glina

Banovac - Frankopan

2:2

26.08.2018 17:30

Stari Grabovac

Sloga - Lekenik

3:0

26.08.2018 17:30

Voloder

Voloder - Dinamo (O)

1:2

Kolo 2

01.09.2018 17:00

Majur

Radnik - Frankopan

6:2

01.09.2018 17:00

Novska

Libertas - Sokol (L)

4:0 

01.09.2018 17:00

Lekenik

Lekenik - Topusko

4:1 

01.09.2018 17:00

Topolovac

TŠK-1932 - Metalac

3:0 

02.09.2018 17:00

Osekovo

Dinamo (O) - Banovac

1:1 

02.09.2018 17:00

Pešćenica

Pešćenica - Voloder

2:6 

02.09.2018 17:00

Husain

Vatrogasac - Sloga

2:2 

02.09.2018 17:00

Budaševo

BSK - ŠNK "Moslavac"

1:2 

Kolo 3

08.09.2018 17:00

Sisak

Metalac - Radnik

2:2 

08.09.2018 17:00

Popovača

ŠNK "Moslavac" - TŠK-1932

3:1 

08.09.2018 17:00

Topusko

Topusko - Vatrogasac

4:1 

08.09.2018 17:00

Velika Ludina

Sokol (L) - Lekenik


5:0

08.09.2018 17:00

Glina

Banovac - Pešćenica

1:0

08.09.2018 17:00

Sisak

Frankopan - Dinamo (O)

2:1

09.09.2018 17:00

Stari Grabovac

Sloga - BSK

1:0 

09.09.2018 17:00

Voloder

Voloder - Libertas

3:2 

Kolo 4

15.09.2018 16:30

Majur

Radnik - Dinamo (O)

6:1 

15.09.2018 16:30

Novska

Libertas - Banovac

2:2 

15.09.2018 16:30

Lekenik

Lekenik - Voloder

2:0 

15.09.2018 16:30

Topolovac

TŠK-1932 - Sloga

0:3 

15.09.2018 16:30

Sisak

Metalac - ŠNK "Moslavac"

2:0 

16.09.2018 16:30

Pešćenica

Pešćenica - Frankopan

1:2 

16.09.2018 16:30

Husain

Vatrogasac - Sokol (L)

3:0 

16.09.2018 16:30

Budaševo

BSK - Topusko

1:3 

Kolo 5

22.09.2018 16:30

Popovača

ŠNK "Moslavac" - Radnik

3:3 

22.09.2018 16:30

Topusko

Topusko - TŠK-1932

4:2 

22.09.2018 16:30

Velika Ludina

Sokol (L) - BSK

3:2 

22.09.2018 16:30

Glina

Banovac - Lekenik

0:0 

22.09.2018 16:30

Sisak

Frankopan - Libertas

3:6

23.09.2018 16:30

Stari Grabovac

Sloga - Metalac

2:1 

23.09.2018 16:30

Voloder

Voloder - Vatrogasac

4:3

23.09.2018 16:30

Osekovo

Dinamo (O) - Pešćenica

nije odig. 

Kolo 6

30.09.2018 16:00

Majur

Radnik - Pešćenica

3:1 

29.09.2018 16:00

Novska

Libertas - Dinamo (O)

7:0 

29.09.2018 16:00

Lekenik

Lekenik - Frankopan

0:1 

29.09.2018 16:00

Topolovac

TŠK-1932 - Sokol (L)

5:0 

29.09.2018 16:00

Sisak

Metalac - Topusko

2:3 

29.09.2018 16:00

Popovača

ŠNK "Moslavac" - Sloga

3:0 

30.09.2018 16:00

Husain

Vatrogasac - Banovac

2:0 

30.09.2018 16:00

Budaševo

BSK - Voloder

2:3 

Kolo 7

06.10.2018 16:00

Topusko

Topusko - ŠNK "Moslavac"

3:0  

06.10.2018 16:00

Velika Ludina

Sokol (L) - Metalac

1:0 

06.10.2018 16:00

Glina

Banovac - BSK

3:1 

06.10.2018 16:00

Sisak

Frankopan - Vatrogasac

3:0 

07.10.2018 16:00

Stari Grabovac

Sloga - Radnik

5:2 

07.10.2018 16:00

Voloder

Voloder - TŠK-1932

2:1 

07.10.2018 16:00

Osekovo

Dinamo (O) - Lekenik

0:1 

07.10.2018 16:00

Pešćenica

Pešćenica - Libertas

2:1 

Kolo 8

13.10.2018 15:30

Majur

Radnik - Libertas

1:4 

13.10.2018 15:30

Lekenik

Lekenik - Pešćenica

3:1 

13.10.2018 15:30

Topolovac

TŠK-1932 - Banovac

2:0 

13.10.2018 15:30

Sisak

Metalac - Voloder

1:0 

13.10.2018 15:30

Popovača

ŠNK "Moslavac" - Sokol (L)

0:2 

14.10.2018 15:30

Husain

Vatrogasac - Dinamo (O)

3:2 

14.10.2018 15:30

Budaševo

BSK - Frankopan

2:0 

14.10.2018 15:30

Stari Grabovac

Sloga - Topusko

5:2 

Kolo 9

20.10.2018 15:30

Topusko

Topusko - Radnik

 

20.10.2018 15:30

Velika Ludina

Sokol (L) - Sloga

 

20.10.2018 15:30

Glina

Banovac - Metalac

 

20.10.2018 15:30

Sisak

Frankopan - TŠK-1932

 

20.10.2018 15:30

Novska

Libertas - Lekenik

 

21.10.2018 15:30

Voloder

Voloder - ŠNK "Moslavac"

 

21.10.2018 15:30

Osekovo

Dinamo (O) - BSK

 

21.10.2018 15:30

Pešćenica

Pešćenica - Vatrogasac

 

Kolo 10

27.10.2018 15:00

Majur

Radnik - Lekenik

 

27.10.2018 15:00

Topolovac

TŠK-1932 - Dinamo (O)

 

27.10.2018 15:00

Sisak

Metalac - Frankopan

 

27.10.2018 15:00

Popovača

ŠNK "Moslavac" - Banovac

 

27.10.2018 15:00

Topusko

Topusko - Sokol (L)

 

28.10.2018 14:00

Husain

Vatrogasac - Libertas

 

28.10.2018 14:00

Budaševo

BSK - Pešćenica

 

28.10.2018 14:00

Stari Grabovac

Sloga - Voloder

 

Kolo 11

03.11.2018 14:00

Velika Ludina

Sokol (L) - Radnik

 

03.11.2018 14:00

Glina

Banovac - Sloga

 

03.11.2018 14:00

Sisak

Frankopan - ŠNK "Moslavac"

 

03.11.2018 14:00

Novska

Libertas - BSK

 

03.11.2018 14:00

Lekenik

Lekenik - Vatrogasac

 

04.11.2018 14:00

Voloder

Voloder - Topusko

 

04.11.2018 14:00

Osekovo

Dinamo (O) - Metalac

 

04.11.2018 14:00

Pešćenica

Pešćenica - TŠK-1932

 

Kolo 12

10.11.2018 13:30

Majur

Radnik - Vatrogasac

 

10.11.2018 13:30

Topolovac

TŠK-1932 - Libertas

 

10.11.2018 13:30

Sisak

Metalac - Pešćenica

 

10.11.2018 13:30

Popovača

ŠNK "Moslavac" - Dinamo (O)

 

10.11.2018 13:30

Topusko

Topusko - Banovac

 

10.11.2018 13:30

Velika Ludina

Sokol (L) - Voloder

 

11.11.2018 13:30

Budaševo

BSK - Lekenik

 

11.11.2018 13:30

Stari Grabovac

Sloga - Frankopan

 

Kolo 13

17.11.2018 13:30

Glina

Banovac - Sokol (L)

 

17.11.2018 13:30

Sisak

Frankopan - Topusko

 

17.11.2018 13:30

Novska

Libertas - Metalac

 

17.11.2018 13:30

Lekenik

Lekenik - TŠK-1932

 

18.11.2018 13:30

Voloder

Voloder - Radnik

 

18.11.2018 13:30

Osekovo

Dinamo (O) - Sloga

 

18.11.2018 13:30

Pešćenica

Pešćenica - ŠNK "Moslavac"

 

18.11.2018 13:30

Husain

Vatrogasac - BSK

 

Kolo 14

24.11.2018 13:00

Majur

Radnik - BSK

 

24.11.2018 13:00

Topolovac

TŠK-1932 - Vatrogasac

 

24.11.2018 13:00

Sisak

Metalac - Lekenik

 

24.11.2018 13:00

Popovača

ŠNK "Moslavac" - Libertas

 

24.11.2018 13:00

Topusko

Topusko - Dinamo (O)

 

24.11.2018 13:00

Velika Ludina

Sokol (L) - Frankopan

 

25.11.2018 13:00

Stari Grabovac

Sloga - Pešćenica

 

25.11.2018 13:00

Voloder

Voloder - Banovac

 

Kolo 15

01.12.2018 13:00

Glina

Banovac - Radnik

 

01.12.2018 13:00

Sisak

Frankopan - Voloder

 

01.12.2018 13:00

Novska

Libertas - Sloga

 

01.12.2018 13:00

Lekenik

Lekenik - ŠNK "Moslavac"

 

02.12.2018 13:00

Osekovo

Dinamo (O) - Sokol (L)

 

02.12.2018 13:00

Pešćenica

Pešćenica - Topusko

 

02.12.2018 13:00

Husain

Vatrogasac - Metalac

 

02.12.2018 13:00

Budaševo

BSK - TŠK-1932

 



Hrvatski nogometni savez
Nogometni savez Sisačko-moslavačke županije
NK Slavonac - Lipovljani
NK Libertas
Nogometno središte Kutina
Nogometno središte Novska © 2009