<< < ožujak 2019 > >>
npusčps
242526272812
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
1. ŽNL
Posljednja izmjena: 17.3.2019.

RASPORED NATJECANJA JESEN 2018/2019

REZULTATI

Kolo 16

02.03.2019 15:00

Majur

Radnik - TŠK-1932

1 : 1

03.03.2019 15:00

Budaševo

BSK - Metalac

2 : 1

02.03.2019 15:00

Husain

Vatrogasac - ŠNK "Moslavac"

3 : 2

02.03.2019 15:00

Lekenik

Lekenik - Sloga

0 : 3

02.03.2019 15:00

Novska

Libertas - Topusko

7 : 0

03.03.2019 15:00

Pešćenica

Pešćenica - Sokol (L)

1 : 2

03.03.2019 15:00

Osekovo

Dinamo (O) - Voloder

2 : 1

02.03.2019 15:00

Sisak

Frankopan - Banovac

2 : 1

Kolo 17

09.03.2019 15:00

Sisak

Frankopan - Radnik

1 : 0 

09.03.2019 15:00

Glina

Banovac - Dinamo (O)

3 : 1 

10.03.2019 15:00

Voloder

Voloder - Pešćenica

6 : 1 

09.03.2019 15:00

Velika Ludina

Sokol (L) - Libertas

1 : 3 

09.03.2019 15:00

Topusko

Topusko - Lekenik

1 : 1 

10.03.2019 15:00

Stari Grabovac

Sloga - Vatrogasac

0 : 0 

09.03.2019 15:00

Popovača

ŠNK "Moslavac" - BSK

3 : 1 

09.03.2019 15:00

Sisak

Metalac - TŠK-1932

3 : 0 

Kolo 18

16.03.2019 15:00

Majur

Radnik - Metalac

0 : 2 

16.03.2019 15:00

Topolovac

TŠK-1932 - ŠNK "Moslavac"

3 : 0 

17.03.2019 15:00

Budaševo

BSK - Sloga

2 : 3 

16.03.2019 15:00

Husain

Vatrogasac - Topusko

3 : 1 

16.03.2019 15:00

Lekenik

Lekenik - Sokol (L)

0 : 3 

16.03.2019 15:00

Novska

Libertas - Voloder

8 : 0 

17.03.2019 15:00

Pešćenica

Pešćenica - Banovac

0 : 4 

17.03.2019 15:00

Osekovo

Dinamo (O) - Frankopan

0 : 2 

Kolo 19

24.03.2019 15:00

Osekovo

Dinamo (O) - Radnik

 

23.03.2019 15:00

Sisak

Frankopan - Pešćenica

 

23.03.2019 15:00

Glina

Banovac - Libertas

 

24.03.2019 15:00

Voloder

Voloder - Lekenik

 

23.03.2019 15:00

Velika Ludina

Sokol (L) - Vatrogasac

 

23.03.2019 15:00

Topusko

Topusko - BSK

 

24.03.2019 15:00

Stari Grabovac

Sloga - TŠK-1932

 

23.03.2019 15:00

Popovača

ŠNK "Moslavac" - Metalac

 

Kolo 20

30.03.2019 15:00

Majur

Radnik - ŠNK "Moslavac"

 

30.03.2019 15:00

Sisak

Metalac - Sloga

 

30.03.2019 15:00

Topolovac

TŠK-1932 - Topusko

 

31.03.2019 16:00

Budaševo

BSK - Sokol (L)

 

30.03.2019 15:00

Husain

Vatrogasac - Voloder

 

30.03.2019 15:00

Lekenik

Lekenik - Banovac

 

30.03.2019 15:00

Novska

Libertas - Frankopan

 

31.03.2019 16:00

Pešćenica

Pešćenica - Dinamo (O)

 

Kolo 21

07.04.2019 16:00

Pešćenica

Pešćenica - Radnik

 

07.04.2019 16:00

Osekovo

Dinamo (O) - Libertas

 

06.04.2019 16:00

Sisak

Frankopan - Lekenik

 

06.04.2019 16:00

Glina

Banovac - Vatrogasac

 

07.04.2019 16:00

Voloder

Voloder - BSK

 

06.04.2019 16:00

Velika Ludina

Sokol (L) - TŠK-1932

 

06.04.2019 16:00

Topusko

Topusko - Metalac

 

07.04.2019 16:00

Stari Grabovac

Sloga - ŠNK "Moslavac"

 

Kolo 22

13.04.2019 16:30

Majur

Radnik - Sloga

 

13.04.2019 16:30

Popovača

ŠNK "Moslavac" - Topusko

 

13.04.2019 16:30

Sisak

Metalac - Sokol (L)

 

13.04.2019 16:30

Topolovac

TŠK-1932 - Voloder

 

14.04.2019 16:30

Budaševo

BSK - Banovac

 

13.04.2019 16:30

Husain

Vatrogasac - Frankopan

 

13.04.2019 16:30

Lekenik

Lekenik - Dinamo (O)

 

13.04.2019 16:30

Novska

Libertas - Pešćenica

 

Kolo 23

20.04.2019 16:30

Novska

Libertas - Radnik

 

20.04.2019 16:30

Pešćenica

Pešćenica - Lekenik

 

20.04.2019 16:30

Osekovo

Dinamo (O) - Vatrogasac

 

20.04.2019 16:30

Sisak

Frankopan - BSK

 

20.04.2019 16:30

Glina

Banovac - TŠK-1932

 

20.04.2019 16:30

Voloder

Voloder - Metalac

 

20.04.2019 16:30

Velika Ludina

Sokol (L) - ŠNK "Moslavac"

 

20.04.2019 16:30

Topusko

Topusko - Sloga

 

Kolo 24

27.04.2019 16:30

Majur

Radnik - Topusko

 

28.04.2019 16:30

Stari Grabovac

Sloga - Sokol (L)

 

27.04.2019 16:30

Popovača

ŠNK "Moslavac" - Voloder

 

27.04.2019 16:30

Sisak

Metalac - Banovac

 

27.04.2019 16:30

Topolovac

TŠK-1932 - Frankopan

 

28.04.2019 16:30

Budaševo

BSK - Dinamo (O)

 

27.04.2019 16:30

Husain

Vatrogasac - Pešćenica

 

27.04.2019 16:30

Lekenik

Lekenik - Libertas

 

Kolo 25

04.05.2019 17:00

Lekenik

Lekenik - Radnik

 

04.05.2019 17:00

Novska

Libertas - Vatrogasac

 

05.05.2019 17:00

Pešćenica

Pešćenica - BSK

 

05.05.2019 17:00

Osekovo

Dinamo (O) - TŠK-1932

 

04.05.2019 17:00

Sisak

Frankopan - Metalac

 

04.05.2019 17:00

Glina

Banovac - ŠNK "Moslavac"

 

05.05.2019 17:00

Voloder

Voloder - Sloga

 

04.05.2019 17:00

Velika Ludina

Sokol (L) - Topusko

 

Kolo 26

11.05.2019 17:00

Majur

Radnik - Sokol (L)

 

11.05.2019 17:00

Topusko

Topusko - Voloder

 

12.05.2019 17:00

Stari Grabovac

Sloga - Banovac

 

11.05.2019 17:00

Popovača

ŠNK "Moslavac" - Frankopan

 

11.05.2019 17:00

Sisak

Metalac - Dinamo (O)

 

11.05.2019 17:00

Topolovac

TŠK-1932 - Pešćenica

 

12.05.2019 17:00

Budaševo

BSK - Libertas

 

11.05.2019 17:00

Husain

Vatrogasac - Lekenik

 

Kolo 27

18.05.2019 17:30

Husain

Vatrogasac - Radnik

 

18.05.2019 17:30

Lekenik

Lekenik - BSK

 

18.05.2019 17:30

Novska

Libertas - TŠK-1932

 

19.05.2019 17:30

Pešćenica

Pešćenica - Metalac

 

19.05.2019 17:30

Osekovo

Dinamo (O) - ŠNK "Moslavac"

 

18.05.2019 17:30

Sisak

Frankopan - Sloga

 

18.05.2019 17:30

Glina

Banovac - Topusko

 

19.05.2019 17:30

Voloder

Voloder - Sokol (L)

 

Kolo 28

25.05.2019 17:30

Majur

Radnik - Voloder

 

25.05.2019 17:30

Velika Ludina

Sokol (L) - Banovac

 

25.05.2019 17:30

Topusko

Topusko - Frankopan

 

26.05.2019 17:30

Stari Grabovac

Sloga - Dinamo (O)

 

25.05.2019 17:30

Popovača

ŠNK "Moslavac" - Pešćenica

 

25.05.2019 17:30

Sisak

Metalac - Libertas

 

25.05.2019 17:30

Topolovac

TŠK-1932 - Lekenik

 

26.05.2019 17:30

Budaševo

BSK - Vatrogasac

 

Kolo 29

01.06.2019 18:00

Budaševo

BSK - Radnik

 

01.06.2019 18:00

Husain

Vatrogasac - TŠK-1932

 

01.06.2019 18:00

Lekenik

Lekenik - Metalac

 

01.06.2019 18:00

Novska

Libertas - ŠNK "Moslavac"

 

01.06.2019 18:00

Pešćenica

Pešćenica - Sloga

 

01.06.2019 18:00

Osekovo

Dinamo (O) - Topusko

 

01.06.2019 18:00

Sisak

Frankopan - Sokol (L)

 

01.06.2019 18:00

Glina

Banovac - Voloder

 

Kolo 30

08.06.2019 18:00

Majur

Radnik - Banovac

 

08.06.2019 18:00

Voloder

Voloder - Frankopan

 

08.06.2019 18:00

Velika Ludina

Sokol (L) - Dinamo (O)

 

08.06.2019 18:00

Topusko

Topusko - Pešćenica

 

08.06.2019 18:00

Stari Grabovac

Sloga - Libertas

 

08.06.2019 18:00

Popovača

ŠNK "Moslavac" - Lekenik

 

08.06.2019 18:00

Sisak

Metalac - Vatrogasac

 

08.06.2019 18:00

Topolovac

TŠK-1932 - BSK

 




Hrvatski nogometni savez
Nogometni savez Sisačko-moslavačke županije
NK Slavonac - Lipovljani
NK Libertas
Nogometno središte Kutina
Nogometno središte Novska © 2009